January 17, 2020 7:30 pm - 11:30 pm Coach's Mediterranean Grill & Bar
200 Main St #105
Huntington Beach, CA 92648
Raki-Balik Image
HATAY SOFRASI
17 Ocak 2020, Cuma, Saat 19:30
Coach’s Mediterranean Grill & Bar
200 Main St #105
Huntington Beach, CA 92648

600 den fazla yemek çeşiti ve mükemmel lezzetleri ile gastronomi şehri ilan edilen, medeniyetlerin buluştuğu kent Hatay’ın, Tepsi Kebabı’ndan Oruk’a, Muhammara’dan Künefe’ye, en güzel yemekleri, Anadolu ezgilerinden oluşan müzik ziyafeti ile birleşerek unutulmaz bir geceye evsahipliği ediyor.

Hatay’ın kendine özgü mezeleri, ana yemekleri ve tatlılarından oluşan HATAY SOFRASI menümüz, Yeni Rakı ile birlikte bugüne kadar Amerika’da tatmadığınız lezzetleri sizlere sunuyor.

DJ eşliğinde Anadolu’nun her yöresinden ezgiler, dillere destan olmuş en çok sevilen şarkılar ve tabiki sınırsız eğlence. Hepsi sizleri bekliyor.

Kişi Başı Fiyat: $85.00 

VIP Bölümü Kişi Başı Fiyat: $90.00 (Özel bir günü birlikte kutlamak veya birlikte eğlenmek isteyen gruplar için ideal bir bölüm. Maximum 20 Kişi)

Fiyatlarımıza, 2 Duble Rakı veya 2 Bardak Şarap veya 2 Şişe Bira dahildir.

Geceye Özel Promosyon
Hatay Sofrası etkinliğimize katılacak misafirlerimizden bir kişiye, Hatay lezzetlerini yerinde tatmasını sağlamak amacıyla, çekilişle THY Los Angeles-Istanbul gidiş dönüş ve THY İstanbul-Hatay gidiş dönüş uçak biletleri verilecektir. (Bileti kazanan misafirimiz Hatay seyahatini yapmak istemezse sadece Los Angeles-Istanbul gidiş dönüş uçak biletini de kullanabilecektir.)

Yerinizi seçmek ve biletinizi satın almak için alttaki Bilet Satın Al‘a tıklayınız.